uk Ukrainian
ru Russianuk Ukrainian
Харків

Графік роботи 
та графік доставки

Замовити воду

Компанія Аквамол – замовити доставку води в Харкові – ЗРУЧНО, ШВИДКО, ВИГІДНО

Служба доставки води до порогу Вашого будинку, офісу або організації.

Успішно працюючи на ринку з надання даного виду послуг з 2014 року, компанія «Аквамол» займає гідне місце в ТОП-5 служб – постачальників якісної сертифікованої чистої води по Харкову і області.

За цей час колектив професіоналів своєї справи заслужив визнання і повагу серед багатьох клієнтів, а це: торгові центри, магазини, заклади громадського харчування, медичні центри, салони краси, шкільні та дошкільні установи, приватні особи, роздрібні та оптові покупці.

З нами співпрацюють

Чому вигідно працювати з нами?

Виробничі площі в с.Благодатне
Ми маємо свої виробничі площі близько 1000 кв.м, які знаходяться в с.Благодатне, Харківського району.
Свій автопарк
У нас є свій сучасний фірмовий автопарк, штат висококваліфікованих співробітників, які оперативно доставляють якісну бутильовану чисту питну воду, в будь-якій кількості, за вашою адресою, у зручний для вас час, за демократичними цінами.
Безпечна тара для розливу води
Ми маємо свої виробничі площі близько 1000 кв.м, які знаходяться в с.Благодатне, Харківського району.

У нашому асортименті є 3 види води

3 види води від Аквамол

Лазурна

Видобувається в сел. Благодатне, Харківського району, проходить 5 ступенів очистки, пом’якшується кокосовим фільтром. Дуже добре підходить не тільки для вживання в сирому вигляді, але і для професійної техніки, кавоварок, приготування їжі, не утворюється накипу.

Джерело Святогір'я

Її привозять з м.Святогірськ, Донецької області. Має природну мікроструктуру, відмінні властивості, чистоту, корисний для здоров’я людини склад мінералів, проходить тільки разову очистку, безпечна навіть для дітей, рекомендуємо вживання в сирому вигляді.

Вода на розлив

Доставляється у великих кількостях від 500 літрів, застосовується для пиття, використання для кавоварок, приготування їжі в ресторанах, кафе, піцеріях.
Крім доставки різних видів питної води (в полікарбонатних бутлях), які безпечні для зберігання харчових продуктів, ми пропонуємо реалізацію і доставку супутніх товарів: обладнання для води, чай, кава, солодощі, одноразовий посуд, серветки, засоби гігієни та багато іншого. З усім асортиментом ви можете ознайомитися в менюСупутні товари.

Сертифікати якості нашої води

Сертификат
Сертификат
#будуємоздушею by GloryANT
crossmenu